Zoznam darcov

  • 900,00 EUR Broker Consulting, a.s. -... 3.8.2020
  • Vďaka všetkým, darovali ste už celkom 900,00   EUR .

Náš príbeh sa začal v septembri 2014, kedy prišli náhle kontrakcie a malý sa vypýtal na svet predčasne. Adamko je moje jediné dieťa, ktorému sudičky pri narodení nedopriali, a po zdĺhavých vyšetreniach sme zistili, že jeho životným spoločníkom je detská mozgová obrna, a ďalšie diagnózy. Pravá strana jeho telíčka je čiastočne ochrnutá, no bojuje zo všetkých síl.

Zlepšiť kvalitu života mu pomáhajú rehabilitačné pobyty, ktorých už vďaka dobrým ľuďom absolvoval niekoľko. V septembri 2017 Adamko absolvoval aj operáciu oboch nožičiek a pravej rúčky, ktorá prebehla v CZ - Kladne. Táto operácia mu veľmi pomohla, no musí pravidelne rehabilitovať, aby sa stav nezhoršoval, ale naopak, aby sa posúval vpred. Rehabilitácie si hradíme v plnej výške a bez pomoci dobrých ľudí by som to Adamkovi ja sama zabezpečiť nemohla, nakoľko naša finančná situácia nám to nedovoľuje. Žijeme len dvaja, tak je nemožné, aby som si dokázala našetriť na rehabilitačné pobyty. Adamko rehabilituje v centre Liberta, kde si to veľmi obľúbil, a cvičí tam s radosťou a po každom pobyte sa posúva vpred a vždy dokáže niečo nové, a ja sa tak teším aj z tých najmenších pokrokov, ktoré pre mňa znamenajú veľmi veľa. Nestrácam nádej a verím, že raz sa Adamko zaradí do života a bude viesť čo najplnohodnotnejší život.

Preto by som Vás chcela poprosiť o pomoc, aby ste nám prispeli, každá kvapka je pre nás nádejou, pre lepší zajtrajšok, aby si raz Adamko zahral futbal so svojimi rovesníkmi, či len tak sa vyšantil.

Ďakujem Vám v mene svojom i v mene Adamka.
S pozdravom, vďakou a úctou malý Adamko a mamina Michaela Štapinskí

Dobrým skutkom pre Adamka Štapinského je finančný dar 900 eur na úhradu rehabilitačného programu v centre Liberta.

Michaela Štapinská
okr. Svidník
Tel: 0902048668

Fotogaléria

Transparentný účet: IBAN SK6283300000002002038140