Zoznam darcov

  • 2 078,00 EUR Broker Consulting, a.s. -... 18.9.2018
  • Vďaka všetkým, darovali ste už celkom 2 078,00   EUR .

Andrejko je naše 13 ročné slniečko. Narodil sa predčasne a lekári nás pripravovali na život s problémovým dieťatkom.  V prvom roku mu diagnostikovali detskú mozgovú obrnu. Absolvovali sme desiatky liečení, kúpeľných pobytov aj operácií.  Vo svojom veku Andrej nechodí, ale dokáže sa presúvať po kolenách a s oporou postaviť. Nerozpráva, ale vie ukázať čo potrebuje a kam chce isť.  Veľmi rad cestuje a bicikluje na svojej špeciálnej trojkolke. Mame aj staršiu dcéru Klárku, 15 rokov, ktorá nám s Andrejkom veľa pomáha a radi sa spolu hrajú.

V posledných rokoch sme sa zamerali na cvičenia v Adeli centre Piešťany, nakoľko  sa nám páči ich práca a dokážu si s Andrejkom poradiť, aj keď  je s nim ťažká spolupráca. Po každom absolvovanom pobyte je Andrejko šikovnejší, ma spevnený chrbátik, uvoľnene spazmy. Aj keď sú jeho diagnózy ťažké, tešíme sa s každého pokroku.  Uvedomujeme si že Andrej je na tieto rehabilitácie odkázaný po cely svoj život a my, nech sa akokoľvek snažíme, mu ich nevieme zabezpečiť z vlastných zdrojov. Preto hľadáme dobrých ľudí s ochotou pomôcť nášmu Andrejkovi.
Vopred srdečná vďaka za každý dar.
Rodina Labancova

Dobrým skutkom pre Andrejka Labanca je finančný dar 2 078 Eur na úhradu rehabilitačného programu v Adeli Medical Centre v Piešťanoch.

Maria Labancová
Humenné
Telefon: 0918614969

Fotogaléria

Súvisiace články

Transparentný účet: IBAN SK6283300000002002038140