Zoznam darcov

  • 2 558,00 EUR Broker Consulting, a.s. -... 20.11.2020
  • 40,00 EUR Anonymný darca 20.11.2020
  • 582,00 EUR Golf pre Dobrý skutok 20.11.2020
  • Vďaka všetkým, darovali ste už celkom 3 180,00   EUR .

Gabika sa narodila predčasne v 30. týždeň tehotenstva v júli 2011. Robíme všetko pre to, aby sme sa posúvali dopredu - stále poctivo doma cvičíme a navštevujeme veľa odborníkov a pravidelne  rehabilitačné zariadenia. Cvičenie si dopĺňame cez leto plávaním, koníkmi a hyperbarickou komorou v Piešťanoch. Snažíme sa aspoň 3 krát
do roka ísť na 2 týždenný pobyt a to aspoň 1 krát do Adeli centra a do rehabilitačného centra v Piešťanoch, kde sa Gabičke veľmi páči. Rada absolvuje terapie s úsmevom
a pri cvičení spolupracuje. Vracia sa odtiaľ omnoho silnejší, spevnená a s niečím novým čo sme predtým nevedeli, nedokázali, čo je pre mňa ako matku postihnutého dieťatka veľmi veľa!!!

Pobyty si financujeme zbieraním si 2% z dane, pomáha nám rodina z úspor a oslovujem dobrých ľudí v nadáciách. Poctivým cvičením je na tom Gabika o mnoho lepšie po mentálnej, pohybovej a motorickej stránke jej rúčok. Pomaličky ale isto dosahujeme veľmi veľké úspechy v držaní celého telíčka.

Ako matka vďačím  Adeli centru  za veľmi veľa!!! Gabika už  sama obsedí, motorika ručičiek sa veľmi polepšila, má spevnený chrbátik a stabilitu tela. Je to moja bojovníčka, s ktorou sa nevzdáme až kým nedosiahneme náš cieľ. Veľmi radi by sme ho absolvovali opätovne, no žiaľ zdravotná poisťovňa ho neprepláca a finančne je veľmi náročný a preto sme si poprosili o pomoc aj Vás.

Gabika navštevuje  špeciálnu základnú školu, kde je už školáčkou a v kolektíve spolužiakov sa cíti veľmi dobre a rada sa tam vracia.

Chcem Vás poprosiť, ak by to bolo možné prispieť nám finančne na pobyt pre Gabiku
nakoľko potrebuje pravidelne rehabilitovať. Cena rehabilitácie je 3 480 euro. Zdravotná poisťovňa túto rehabilitáciu neprepláca. Ako matka oslovujem dobrých ľudí zo srdiečkom na správnom mieste, aby nám  pomohli splniť Gábike sen raz sa zapojiť
do života detí a rozbehnúť sa na ihrisko po svojich nožičkách!

Pomôže nám akákoľvek finančná pomoc, za čo Vám budem z celého srdca veľmi vďačná!
S pozdravom mama Jaroslava Badurová

Dobrým skutkom pre Gabiku Badurovú je finančný dar 3 180 Eur na dvojtýždňový rehabilitačný pobyt v Adeli MC v Piešťanoch.

Jaroslava Badurová
okr. Kysuca
Tel : 0910 552 644

Fotogaléria

Súvisiace články

Transparentný účet: IBAN SK6283300000002002038140