Zoznam darcov

  • 2 578,00 EUR 2% z daní 1.2.2018
  • Vďaka všetkým, darovali ste už celkom 2 578,00   EUR .

Narodil sa 2 týždne po termíne, s pupočnou šnúrou omotaný okolo krku aj bruška, a mal nedokysličený mozog. V tom momente sa mi zmenil cely život, o prvé bábätko som prišla a druhé sa chybou lekárov narodilo choré. Ja som sa ale nevzdala, je to môj syn, ktorého lubim najviac na svete.
Martin sám nesedí, nechodí, povie zopár slov, rozumie zato veľa veciam, rad sa plazí a hra s autami. Od malinka sa trápime a cvičíme Vojtovu metódu a vyťahovačky, chodíme na logopédiu, masáže, na hipoterapiu, do kúpeľov, na rehabilitácie Therasuit - čo tiež veľmi pomáha. Boli sme prvý krát v Piešťanoch v Adeli a tam so synom veľmi dobre cvičili a zamerali sa mu na jeho slabý chrbátik a na nohy, ktoré keď sedí, tak sa mu začali teraz vytáčať do boku, a po skončení cvičenia, syna pochválili, že riadne cvičil (aj keď slzy išli). A prestal aj tie nožičky vytáčať do boku, čo bolo fakt úžasné. Boli sme tam veľmi spokojní či už čo sa týka cvičenia, tak aj logopédia bola úplne super, aj manuálna terapia bola úplne úžasná. Synovi tam riadne ponaťahovali ruky aj nohy a aj sedenie sa u neho zlepšilo, preto by som veľmi chcela aby tam syn znova mohol cvičiť a zlepšiť sa zas v niečom. Ja doma takto s nim nikdy neodcvičím, ako tam traja rehabilitačný s nim cvičia.

Ja som na opatrovateľskom príspevku a celé dni sa sama starám o syna. Pred 2 rokmi sa nám rozpadlo manželstvo a zmenila sa nám tým aj finančná situácia. Máme výdavkov dosť na auto, aj na domácnosť, a ešte musím veľa krát doplácať na rehabilitačné pomôcky, ktoré nie sú hradene zdravotnou poisťovňou.

Z celého srdca vás darcovia prosím o finančnú pomoc pre Martinka na jeho rehabilitáciu.
Ďakujeme. Iveta Kováčiková

Dobrým skutkom pre Martina Kováčika je finančný dar 2 578 Eur na úhradu rehabilitačného programu v Adeli Medical Center v Piešťanoch.

Iveta Kováčiková
Prievidza
Tel.: 0918 485 212

Fotogaléria

Súvisiace články

Transparentný účet: IBAN SK6283300000002002038140