Zoznam darcov

  • 1 500,00 EUR Broker Consulting, a.s. Č... 12.6.2023
  • Vďaka všetkým, darovali ste už celkom 1 500,00   EUR .

Narodila sa ako zdravé dieťa, v 3. mesiaci zistili že má problém z obličkami. Bola operovaná, mala urobenú plastiku na obličky, jedna funguje druhá nie. Vyvíjala sa pekne, začala rásť, chodiť, rozprávať, robila nám radosť. Keď mala 1,5 roka dostala epileptický záchvat, nevedela som čo to je, volala som záchranku. Bola v nemocnici v Košiciach, kde nám lekári povedali, že je na tom zle. Strašne som to prežívala, bála som sa o ňu, aby som ju nestratila.

Bola na dýchacom prístroji lebo jej zlyhávali pľúca, tak sme ju dali na bronchoskopiu. Dva mesiace strachu každodenné modlitby za Natálku. Bola 2 týždne v umelom spánku, každý boží deň som tam chodievala, aby som ju videla. Prešli 2 týždne Natálka sa prebrala, ale zabudla – jesť, chodiť, rozprávať. Strašne sme trpeli, že tak to všetko dopadlo. Mala sondu, vytiahla si ju, naučila som ju jesť  lyžičkou. Bola v takom stave že sa nehýbala vôbec. Napriek tomu, čo sa stalo, som strašne rada, že je tu so mnou. Veľa dobrých ľudí nám pomohlo, od vtedy čo sa jej to stalo, za čo im budem vďačná.

Boli sme s Natálkou rehabilitovať v kúpeľoch Kováčová, HBO komora 5x v centru Liberta v Košiciach. Veľmi jej to pomohlo, drží hlavu, vníma, smeje sa, to predtým nevedela. Našim snom bolo dostať sa do Adeli s Natálkou, aby napredovala ďalej. Náš sen už sa jedenkrát splnil, vďaka láskavému človeku, ktorý nám pomohol dostať sa do Adeli. Natálka je šikovná, viem, že to zvládne, a raz určite bude chodiť. Preto prosím ľudí, aby nám pomohli a prispeli Natálke na liečbu do Adeli.

Nesmierne si vážim ľudí s dobrým srdcom a pevne verím, že sa nájdu takí, ktorí nám pomôžu. Ďakujem.
Ivana Siváková, mamička Natálky 

Dobrým skutkom pre Natálku Sivákovú je finančný dar vo výške 1 500 € na doplatok rehabilitačného programu v Adeli Medical Centre v Piešťanoch.

Ivana Siváková
Svidník
Tel: 0940532930

Natalka1.jpeg

Transparentný účet: IBAN SK6283300000002002038140