Zoznam darcov

  • 1 610,00 EUR 2% z daní 15.4.2016
  • Vďaka všetkým, darovali ste už celkom 1 610,00   EUR .

Sárka sa narodila 13.12. 2007 s rozsiahlym rázštepom chrbtice, v dôsledku ktorého je od pol pása na dol ochrnutá, Hydrocefalus, deformitu na pravej ruke, skolióza chrbtice je inkontinentná 5 krát za deň cievkovaná a potrebné jej robiť výplachy stolice, aby sme mohli ako tak fungovať. Je to časovo náročné, ale na kvalitu života jednoduchšie. Z jej diagnóz sa nám odvíja mnoho ďalších. Napriek tomu, že jej lekári nedávali veľké šance na prežitie, je z nej nádherné veľmi rozumné, veselé a neskutočne zvedavé dievčatko plné života, ktoré chce všade byť, všetko vidieť a skúsiť, tak ako jej zdraví rovesníci. Každým dňom napreduje a prekvapuje nás niečím novým, čím nám robí obrovskú radosť. Tento rok sa naučila plávať, za čo ju veľmi obdivujeme a podporujeme. Máme veľkú snahu pomôcť jej, aby sa mohla čo najskôr začleniť do normálneho života a od začiatku mala možnosť viesť ho čo najplnohodnotnejšie.
Snažíme sa skúšať všetko, čo by malo aspoň náznak na zlepšenie jej stavu. Veľa krát nám dáva otázku, kedy bude chodiť a vtedy jej nevieme odpovedať len slzy sa nám tisnú do očí. Sárka nikdy nebude chodiť, preto jej chceme skvalitňovať jej život aspoň v tom, v čom sa dá a to je invalidný vozíček a príslušenstvo k nemu. Veľmi radi by sme jej zakúpili k nemu henbajk, teda hybridnú verziu kombinácie manuálneho a elektrického pohonu, aby sa mohla bicyklovať. Aspoň takýmto spôsobom športovať a spevňovať ruky a chrbticu, ktoré sú pre jej život veľmi dôležité. Bicykel sa dá ľahko pripojiť a odpojiť od vozíčka.

Cena bicykla je 4530 €. Je to pre nás veľká suma, ale verím že spoločne sa nám podarí vykúzliť dcérke aj nám úsmev na tvári. Keď vidím ako ona sedí vo vozíku a iné deti okolo nej šantia a bicyklujú je nám do plaču..... Sárka je naše slniečko, je veľmi šikovná v škole, všade rozdáva úsmev a nám rodičom energiu. Keď je šťastná ona, šťastní sme aj my ........ Mať šťastie v rodine, je základ a podporovať jeden druhého......
Srdečne ďakujeme za pochopenie a pomoc ako aj za Váš drahocenný čas strávený nad našou žiadosťou.

S úctou rodina Demeterová

Dobrým skutkom pre Sáru Demeterovu je finančný dar 1 610 Eur na prídavný pohon Quickie Attitude Hybrid.

Michaela Demeterová
Nitra
Tel.0908 413 663

Fotogaléria

Transparentný účet: 4018750414/7500 + IBAN: SK53 7500 0000 0040 1875 0414
Všeobecné obchodné podmienky
Tvorba webových stránok - Neternity.cz