Zoznam darcov

  • 751,00 EUR Broker Consulting, a.s. -... 16.9.2021
  • Vďaka všetkým, darovali ste už celkom 751,00   EUR .

Najskôr bola v inkubátore v Martine a potom v kardiocentre v Bratislave kde jej bolo operované srdiečko. Je doživotne odkázaná na lieky od kardiológa. Keď mala 12 rokov pridala sa jaj diagnóza autizmus. Vtedy prestala rozprávať. Navštevovala špeciálne škôlky a školy. Má rada zvuky zvierat, rada maľuje a rada pracuje s tabletom, kde má komunikačné kartičky.

Veronika nosieva ortopedické topánky, aj tak ju často bolievajú nohy. Niekedy sa jej zapaľujú a vtedy len leží, aj 5 dní. Keď môžeme chodievame na rekondičné kúpeľné pobyty do kúpeľov v Dudinciach. Tu majú minerálnu vodu, ktorá pomáha reumatikom a ľuďom so srdcovo-cievnymi chorobami. Chodievame aj ambulantne na procedúry.

Rada by som mala aj doma pomôcku pre dcéru, ktorá pomôže jej nohám. Rotoped by pomohol aj precvičovať svaly, nohy. Veronika má nábeh na priberanie tak aj po tejto stránke by bol rotoped užitočný.

Budem rada ak Vás príbeh Veroniky oslovil a rozhodnete sa pomôcť, potešiť moju dcéru. 
Za Vaše dary a radosť pre Veve Vám vopred zo srdca ďakujem.

Zora Ďurinová, mama Veroniky

Dobrým skutkom pre Veroniku Ďurinovou je finančný dar 750,90 Eur na rekondičný kúpeľný pobyt v kúpeľoch Dudince a nákup rotopeda.

Zora Ďurinová
Hontianske Moravce
Tel: 0918582196

Fotogaléria

Súvisiace články

Transparentný účet: IBAN SK6283300000002002038140